Jaki portfel dla nastolatki?

0
1907

Portfel głównie kojarzy się z pieniędzmi, dlatego zazwyczaj zostaje przypisany osobom dorosłym, posiadającym stałą pracę. Dając dzieciom kieszonkowe, odnosimy wrażenie, że dzieci schowają je do skarbonki, zatem nie myślimy o tym, żeby podarować im portfel.

Każde dziecko w końcu zaczyna dorastać i osiąga nastoletni wiek. Ten okres to najlepszy czas na wyposażenie naszego dziecka we własny portfel, aby zawsze miało przy sobie pieniądze, dzięki czemu w drodze do szkoły będzie mogło sobie coś kupić.

Portfele dla nastolatków – inwestycja w dziecko

Portfele dla nastolatków rządzą się własnymi prawami. Nie kupimy im przecież dużego, „dorosłego” portfela, ponieważ nasze dziecko wcale tego nie wymaga. W momencie, kiedy nie posiada jeszcze żadnych dokumentów, takich jak dowód osobisty lub prawo jazdy, wystarczy mu/jej zwyczajny, nieduży portfel, który zmieści zarówno te drobne pieniążki, jak i te nieco grubsze.

Portfel dla nastolatki

Nasze dziecko znów trochę urosło i w tym momencie ma 16 lat. Jaki portfel kupić prawie dorosłemu nastolatkowi, a jaki portfel dla nastolatki? Dla męskiej płci nastolatków świetnie sprawdzą się rozkładane portfele na rzep. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, więc zmieszczą się w prawie każdej kieszeni, a co najważniejsze, nasi synowie będą mieli przygotowane miejsce na pierwsze dokumenty. Córkom natomiast polecałabym zakup zapinanego na guziczek lub zasuwanego na zamek portfela. Kolorystyka również jest ważna, ponieważ jeśli chodzi o dziewczyny, szczególnie te nastoletnie, powinniśmy celować w delikatne, pastelowe kolory, aby w jakiś sposób wyrazić i zachować wiek naszej córki. Czerwone portfele są bardzo charakterystyczne dla dojrzałych kobiet, dlatego starajmy się unikać tego koloru podczas wyboru portfela dla nastoletniej córki.

Ostatnio bardzo modne są portfele skórzane. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Faktycznie są one nieco droższe, niż te zwykle, ale nie są to jakieś wygórowane ceny. Sam wygląd takiego portfela od razu przykuwa oko, a kiedy jest odpowiednio dobrany kolorystycznie, staje się naszym osobistym, małym, unikalnym sejfem na pieniążki i przede wszystkim mogą w nich przebierać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To jest dopiero równy wybór!

Portfele młodzieżowe

Jeżeli szukacie odpowiedniego portfela dla swojej pociechy, gorąco polecam Wam portfele młodzieżowe ze sklepu Skorzany.com. Jest to strona internetowa, która oferuje najwyższej jakości skórzane portfele, gdzie nie dość, że znajdziecie coś dla swoich dzieci, to również znajdziecie coś dla siebie.

Zainwestujmy w portfele naszych nastoletnich dzieci, a oni dzięki temu zainwestują w siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here