fot. pixabay

Każdy z nas lubi czasem obejrzeć jakiś serial albo program informacyjny. W zależności od naszego funduszu oraz potrzeb będziemy mogli wybrać kilkanaście modeli różnych producentów. Poniżej przedstawimy kilka opcji z lepszym wyposażeniem oraz takich na budżet przeciętnego użytkownika.

 

BLAUPUNKT LED BN32H1132EEB

Jest to najtańszy model dostępny na rynku, który jest godny polecenia nie będziemy mieli żadnych funkcji internetowych ale będziemy mieli zamontowane tuner dvb-c dvb-s oraz dvb-t. 3 złącza HDMI oraz jedno USB pozwoli na odtwarzanie obrazu z innych urządzeń czy w pendrive. Cena, którą będziemy musieli zapłacić to 600 zł. Będzie to idealny model, jeżeli szukasz nowego urządzenia do wynajmowanego lokalu albo jeżeli aktualnie twój stan finansów nie pozwala na zakup lepszego modelu.

 

PHILIPS LED 32PHS5525

W przypadku tego znanego producenta również nie odnajdziemy żadnych funkcji internetowych ani Smart TV będziemy mieli jednak dużo ładniejszy design oraz funkcję nagrywania na USB. Prosty pilot będzie szczególną zaletą w przypadku obsługi przez osobę starszą. Cena jaką znajdziemy na produkcie będzie równa 730 zł.

fot. pixabay

XIAOMI LED L32M5-5ASP

Chiński producent głównie specjalizujący się w smartfonach w ostatnim czasie również podbija rynek swoimi telewizorami. W atrakcyjnej cenie znajdziemy funkcję Smart TV oraz moduł WiFi, dzięki czemu bez potrzeby kabli połączymy się z naszym routerem. Trzy wejścia HDMI oraz dwa wejścia USB będą również dużą zaletą. Funkcja Bluetooth tu zastosowana pozwoli polepszyć jakość dźwięku na przykład przez podłączenie zestawu kina domowego czy soundbara. Smart TV, Amazon Prime Video, Google Play Store, Netflix, YouTube to inne dodatkowe funkcje. Jeżeli zaś chodzi o wbudowany tunery to będzie to dvb-c, dvb-s oraz dvb-t. Będziemy więc mogli oglądać telewizję satelitarną naziemną oraz kablową. 800 zł – tyle będziemy musieli zapłacić za ten model.

 

PHILIPS LED 43PFS5525/12

Jest to pierwsza propozycja, w której wielkość ekranu wynosi 43 cale. Niestety nie odnajdziemy tutaj żadnych funkcji multimedialnych. Jedynie czego możemy się spodziewać to nagrywanie na pendrive. 2 złącze HDMI oraz jedno USB będzie wystarczający dla większości użytkowników. Z naszego budżetu ubędzie 1200 zł, jeżeli zdecydujesz się na ten model.

fot. pixabay

TCL LED 43EP660X1

Producent tego modelu jest jeszcze dosyć mało popularny w Polsce, lecz coraz chętniej użytkownicy przekonują się do jego produktów. Za bardzo przystępna cenę otrzymamy 43 calowy telewizor, który obsługuje format 4K znajdziemy tu również Smart TV, Android TV, WiFi, Bluetooth czy przeglądarkę internetową. Asystent Google ułatwi ci obsługa urządzenia. Będzie to już model, który zadowoli większość użytkowników. Jedyne co mogłoby się czasem przydać to jeszcze jedno złącze HDMI, ale dwa powinny wystarczyć bez problemu. Kwota którą musimy mieć przygotowaną w portfelu na ten model to 1500 zł.

 

SAMSUNG LED UE43TU7122

Jest to pierwsza propozycja jednego z popularniejszych producentów telewizorów. Oferuję on również bardzo dobrą jakość obrazu w formacie 4K. Niestety nie będzie miał wbudowanego tunera do obsługi telewizji satelitarnej. Dzięki funkcji Multiroom link będziemy mogli za pomocą WiFi odtwarzać dźwięk na innych głośnikach czy zestawie kina domowego. Na plus możemy zaliczyć nowoczesny wygląd oraz stosunkowo niską cenę. Z naszego konta ubędzie 1600 zł.

 

PHILIPS LED 43PUS7855/12

Ekran o przekątnej 43 cale pozwoli w przypadku małego mieszkania ładnie wpasować się we wnętrze. Trzy wejścia HDMI oraz 2 USB to dowolną każdego użytkownika. Dodatkowo funkcja Ambilight będzie sprawiać bardzo dobre wrażenie podczas wieczornego oglądania telewizji czy grania w gry na konsoli. Ambilight jest to funkcja, dzięki której nasz telewizor będzie podświetlał się po bokach i od góry sprawiając wrażenie większego ekranu. Wszystkie dostępne aktualnie tunery są tu zamontowane, a to wszystko otrzymasz za 1800 zł.

fot. pixabay

PHILIPS OLED 48OLED935/12

Ostatnia propozycja może powalić niejednego z nóg, ale oferuje ona mega jakość obrazu. Matryca OLED zapewnia, że poczujemy się jakbyśmy byli w miejscu wydarzeń. Dodatkowo nowoczesny design jest bardzo dużą zaletą tego modelu. Ambilight z każdej strony telewizora, 4 złącza HDMI, 2 USB, funkcja Bluetooth, nagrywanie na pendrive, WiFi, 100 herców częstotliwości odświeżania sprawiają że jest to produkt z najwyższej półki cenowej oraz gwarantuje najlepsze parametry. 48 cali sprawi, że nie będziemy mogli oderwać się od oglądania. Cena, którą musimy zapłacić to 8500 zł, ale w wielu marketach będziemy mogli znaleźć wyprzedaż ostatnich sztuk. Jeżeli nie tego to innych podobnych modeli. Warto przemyśleć taką opcję, ale jeżeli zaś będzie to produkt powystawowy to może być on już dosyć zużyty. A ty jaki model wybrałeś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here