fot. pixabay

Blender jest bardzo potrzebny podczas codziennego gotowania. Pozwoli nam przyspieszyć naszą pracę dzięki licznym funkcjom dodatkowym. Sprawdź na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego typu urządzenia oraz ile funduszy będziesz musiał odłożyć ze swojego budżetu.

 

Co znajdziemy w sklepach?

Na półkach wielu elektromarketach będziemy mogli znaleźć produkty różnych producentów w bardzo zróżnicowanej cenie. Funkcje dodatkowe jakie możesz znaleźć to między innymi miksowanie, rozdrabnianie, ubijanie piany czy kruszenie lodu. Każda z nich może być przydatna dla różnych użytkowników. Co musisz więc określić czego będziesz potrzebował oraz czy na wyposażeniu nie masz już podobnych urządzeń. Przed zakupem zawsze warto udać się do sklepu, aby na żywo zobaczyć jak wykonany jest dany egzemplarz.

 

ZELMER ZHB4550S

Jest to najtańszy model znanego producenta, który mamy dostępny na rynku. Jest on bardzo prosto wykonany, bez możliwości regulacji obrotów. Moc 800 wat zapewni całkiem niezłą pracę urządzenia. Funkcja Turbo również będzie przydatna. Cena, na którą musimy się przygotować to 80 zł.

fot. pixabay

BOSCH MSM66110

W tym przypadku będziemy mieli do czynienia również z prostym modelem. Moc jaką oferuje to 600 wat. Funkcja turbo również będzie to dostępna. Niestety nie posiada regulacji obrotów, ale w zamian za to dostaniemy kubek do odmierzania składników. W jednym z popularniejszych elektromarketów aktualna cena to 140 zł.

 

AMICA BL 6016

Ze wzrostem ceny zazwyczaj rośnie również jakość oraz wyposażenie dodatkowe, tak też będzie w tym przypadku. Będziemy mieli już dostępną regulację obrotów mechaniczną, ale niestety stracimy opcję Turbo. Zyskamy dodatkowy pojemnik oraz opcję kruszenia lodu, mieszania, miksowania, rozdrabniania, szatkowania oraz ubijania piany. Będziemy mieli już więc dosyć spore możliwości, a to wszystko za jedyne 230 zł. Jest to bardzo rozsądna opcja, gdyż twój budżet za bardzo nie ucierpi.

 

TEFAL HB943838 Infiny Force

Tym modelem wkraczamy już naprawdę serię fajnych urządzeń. Duża moc, bo aż 1000 watów, możliwa regulacja obrotów oraz funkcja Turbo sprawią, że będziemy bardzo zadowoleni z urządzenia. Dodatkowo bogate wyposażenie dodatkowe oraz możliwość mycia w zmywarce przyspieszy nasze prace w kuchni. Opinie nie pozostawiają złudzeń, że będziesz zadowolony z tego wyboru. Cena jaką musisz zapłacić to 329 zł.

 

BRAUN MQ9047

Jest to pierwsza propozycja tego właśnie producenta. W zestawie otrzymamy bardzo bogate wyposażenie dodatkowe, gdyż będzie to kielich do miksowania, szatkownica, trzepaczka oraz urządzenie do odmierzania składników. Bardzo duża moc, bo aż 1000 W będzie istotną zaletą zaraz obok możliwości mycia w zmywarce. Jedyne o czym możesz ubolewać to brak funkcji Turbo, która jest przydatna w przypadku rozdrabniania twardszych rzeczy, takich jak na przykład czekolada czy orzechy. Cena jaką zobaczysz na półce to 459 zł.

fot. pixabay

TEFAL Infiny Force Pro HB95LD38

Jeżeli poprzedni producent cię nie przekonał to będziemy mieli tu bardzo podobną propozycję. Jedynym parametrem, który będzie się różnił to moc, gdyż tu został zamontowany 1200W silnik oraz powiększone wyposażenie dodatkowe. Jeżeli zaś chodzi o cenę to nie odczujemy szczególnie większego obciążenia, gdyż zapłacimy 470 zł.

 

BRAUN MQ9147X

Będzie to najdroższa propozycja w dzisiejszym rankingu. Duża moc – 1200 watt oraz płynna regulacja mechaniczna obrotów sprawiają, że korzystanie będzie bardzo intuicyjne oraz wygodne. Jako jedyne będzie miało możliwość pracy pulsacyjnej. Bardzo bogate wyposażenie dodatkowe jest również godne pochwały. Na design urządzenia nie będzie mógł narzekać nawet najbardziej wymagający klient. Cena jednak może powalić 700 zł – tyle wydamy z naszego portfela. Zawsze jednak mamy możliwość kupienia produktu z wyprzedaży ostatnich sztuk albo poekspozycyjny. A Ty na jaki model się zdecydowałeś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here